UNSPOKEN

O mne

Čo by ste o mne mali vedieť? Nie je toho veľa. Po pravde neviem ani čo by som sem napísala. Azda, že milujem čítať knihy a tak isto písať. To je hlavný dôvod prečo som si zakladala tento blog. Aby som mala miestočko, kde by som mohla písať ako o dušu a dúfajúc, že aspoň dakto by si to prečítal. Už od malička píšem všetko možné aj nemožné, cez básne, poviedky a podobne. Mojím najväčším snom je vydať knihu, ale predpokladám, že to sa ľahšie povie ako spraví. Momentálne pracujem na svojej knihe, čo bohužial sa jej nemôžem tak často venovať ako by som chcela. So much to do, so little time.

Velmi rada počúvam hudbu alebo pozerám seriály a podobne. Moje obľúbené veci:

knihy: Nicolas Sparks - A walk to remember, Stephenie Meyerová – Hostiteľ, Lisa Schroeder – Far from you – I heart you, you haunt me, Elisabeth Scott – Living dead girl, Paul W. Young – Chatrč, M.L. Stedmanová – Svetlo medzi oceánmi, Jamie McGuire – Beautiful disaster, John Green - Na vine sú hviezdy, Sarah Dessenová - Len počúvaj!

knižné série: A court of thorns and roses (Sarah J. Maas), The conspiracy of us (Maggie Hall), On Dublin Street (Samantha Young), Off-campus (Elle Kennedy), Throne of glass (Sarah J. Maas), Splintered (A. G. Howard)

hudba: Sinners Moon, MANYAC, Freebird, Sirenia, Delain, Epica, Leave´s Eyes, Xandria, Gamma Ray, HammerFall, Sonata Arctica, Nightwish, Within Temptation, Children of Bodom, Krypteria, Freedom Call, Lacuna COil, Primal Fear, The Letter Black, Amaranthe, MaYan, Helloween, Avantasia, Edguy, After Forever, ReVamp, HolyHell

filmy: A walk to remember, Unborn, Tangled, Step up 3, Dear John, Forest Gump, 3:15 zomrieš, Exorcizmus Emily Rose, Despicable me, Trója, Nočná more z Elm street, Mŕtva nevesta, Nočná mora pred Vianocami, Sweeney Todd, Piráti z Karibiku, Interview s upírom, Kvety v podkroví

seriály: Lucifer

farby: fialová, modrá, červená, čierna

maliarky: Magdaléna Navrátilová (škoda, že ju nepoznáte), Victoria Francés